top of page
Ми - професіонали в сфері енергозбереження.
Ми любимо свою справу і звикли робити її добре, тому що по-іншому не вміємо.
Енергоаудит

Наша компанія надає якісні послуги з проведення енергетичного обстеження (енергоаудит) об'єктів з метою встановлення ефективності використання енергетичних ресурсів та розробки економічно обґрунтованих заходів щодо зниження витрат на енергопостачання.

Розроблені в ході енергетичного обстеження пропозиції і заходи дадуть змогу оцінити потенціал енергозбереження на об’єкті.

ТЕО

Ми допоможемо Вам у прийнятті обгрунтованого і доцільного рішення щодо можливості впровадження інноваційних енергоефективних заходів та технологій, розробивши при цьому техніко-економічне обґрунтування.

Ефективність впровадження проекту значною мірою визначається проведеними передінвестиційними дослідженнями.

Енергопаспорт

Паспортизація енергетичної ефективності існуючих будівель (складання енергетичного паспорту) здійснюється з метою визначення фактичних показників енергетичної ефективності таких будівель та проведення їх оцінки на відповідність установленим мінімальним вимогам до енергетичної ефективності будівель, а також для розробки рекомендацій з підвищення рівня енергетичної ефективності. 

Бізнес-план

Ви хочете залучити інвестиції в енергозбереження або альтернативну енергетику? Наявність професійного бізнес-плану значно збільшить Ваші шанси знайти інвесторів. 

Призначення бізнес-плану - допомогти спочатку самому підприємству, а потім і інвестору прийняти рішення про доцільність даного інноваційного проекту, оцінити фінансову вигідність проекту з урахуванням всіх можливих ризиків.

ПДСЕРК

План дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату (ПДСЕРК) – це надзвичайно важливий документ, який розробляється і впроваджується містами багатьох країн світу в рамках Угоди мерів. Її було створено у відповідь на нагальні екологічні та енергетичні виклики (парниковий ефект і пов’язані з ним негативні зміни клімату та неминуче вичерпання в найближчій перспективі викопних енергоресурсів – нафти, природного газу та вугілля).

Технічний супровід

Маючи великий досвід в реалізації великих складних енергоефективних проектів, ми пропонуємо Вам проекти з повним технічним супроводом, що включає підбір оптимального устаткування за параметрами ціна-якість, енергоефективність, надійність, відповідність потребам замовника, підготовка проектної документації, подальше консультування та інформаційна підтримка.

bottom of page