top of page

Ми пишаємось прагненням наших клієнтів заощаджувати енергоресурси і тим самим берегти нашу планету для майбутніх поколінь!

Промисловість є найбільш енергоємним сектором споживання в Україні. Але час не стоїть на місці, технології постійно розвиваються і промисловість також не повинна стояти осторонь. Мова йде не тільки про збільшення виробничих потужностей, а й про більш ефективне та раціональне використання енергоресурсів, що призводить до значного зменшення витрат. Для залучення інвестицій у енергоефективні бізнес-проекти інвестору необхідно надати бізнес-план, який повинен відображати усі економічні та технічні переваги проекту, включати маркетинговий план та аналіз ризиків.

 

Що таке бізнес-план?

З терміном «бізнес-план» ми всі знайомі, але у чому ж полягає особливість бізнес-плану енергоефективного проекту? Для прикладу: власник потужного підприємства, проаналізувавши внутрішні фінансові документи, виявив, що витрати на енергоносії просто колосальні і прийняв рішення провести термомодернізацію виробничого цеху та замінити застаріле обладнання на сучасне енергоефективне. У цьому випадку об’єктом бізнес планування є підприємство вже з підвищеним класом енергоефективності, тобто з урахуванням майбутніх змін. У бізнес-плані детально розглядаються енергоефективні заходи та їх вплив на виробництво продукції.

 

Як це відбувається?

Тут є два варіанта розвитку подій, які відрізняються один від одного лише на початку процесу:

1. Замовник вже чітко визначився з переліком конкретних заходів.

Перш за все проводиться збір усіх вхідних даних, далі наші спеціалісти проведуть енергетичне обстеження, спираючись на вже обрані замовником заходи.

2. Замовник не визначився із переліком заходів.

Як і у першому варіанті проводиться збір вхідних даних. Далі наші спеціалісти проводять повний енергоаудит будівлі та пропонують перелік заходів для підвищення рівня енергоефективності. Замовник на основі звіту з енергоаудиту та зазначених економічних показників визначається з переліком енергоефективних заходів, а далі – процес бізнес планування нової моделі функціонування підприємства.

Наші спеціалісти прорахують не тільки необхідні затрати, термін окупності та економію, а й на скільки впровадження енергоефективних заходів дозволить підвищити рентабельність підприємства, як воно почуватиме себе на ринку, на скільки екологічніше стане виробництво (кожен збережений/не використаний кВт енергії – це зменшення викидів СО2 та +1 у карму).

 

Для чого потрібен бізнес-план?

Бізнес-план необхідний у тому випадку, коли  власник планує залучити додаткові інвестиції (наприклад, банківський кредит або пільговий кредит від міжнародної фінансової установи). Інвестор має чітко розуміти у що саме він вкладає кошти та як скоро він зможе їх повернути, яку вигоду, кому і у якій формі принесуть ці інвестиції.

 

Чому саме ми?

Ми експерти в сфері енергоефективності та чітко розуміємо, що хоча найбільший потенціал енергозбереження є у житловому та комунальному секторі, бізнес не має залишатися осторонь, оскільки саме він є і буде залишатися основним споживачем енергії. Ми допоможемо вам прорахувати завдяки яким енергоефективним заходам ваше підприємство зможе знизити витрати на виробництво товарів чи послуг та збільшити прибутки. Не забувайте, зекономлені гроші – це зароблені гроші, які ви можете далі інвестувати у власну справу, нарощуючи ваші потужності. 

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

bottom of page