top of page

Професійне відношення нашої команди до своїх обов’язків та великий досвід роботи в сфері енергозбереження - гарантія якісного виконання вашого замовлення!

За контрактом з Північною екологічною фінансовою корпорацією (NEFCO) наша команда розробила техніко-економічні обгрунтування проектів з енергозбереження для 8 адміністративних об'єктів у Донецькій та Луганській областях.

Хочете впровадити енергоефективні заходи для зменшення споживання енергоресурсів в будівлі школи чи лікарні та плануєте залучити грантові кошти? Часто донор вимагає надати Техніко-економічне обґрунтування (ТЕО) енергоефективного проекту. Давайте розберемось у чому його необхідність і чому недостатньо просто енергоаудиту.

 

Що таке ТЕО?

Основна відмінність між енергоаудитом і ТЕО полягає у тому, що у першому випадку об’єктом дослідження є будівля загалом, і в результаті ви отримуєте звіт з енергетичного обстеження та перелік заходів, які дозволять покращити рівень енергоефективності, а у другому випадку об’єктом дослідження є вже конкретний енергоефективний захід або комплекс заходів.

 

Як це все відбувається?

Для початку необхідно зібрати усі вхідні дані та провести енергетичне обстеження будівлі. Згодом, на основі зібраних даних проводиться розрахунок основних економічних та технічних показників проекту. Якщо ви ще не визначилися з конкретним переліком заходів, наші спеціалісти прорахують для вас кілька варіантів, що дозволить обрати найбільш раціональний та ефективний спосіб підвищення рівня енергоефективності у будівлі.

 

Для чого потрібне ТЕО?

Ефективність впровадження проекту значною мірою визначається проведеними попередніми інвестиційними дослідженнями. На основі ТЕО замовник/донор може прийняти обґрунтоване рішення щодо доцільності  та можливості впровадження конкретних інноваційних енергоефективних заходів та технологій. ТЕО в більшій мірі розглядає економічні та технічні рішення, ніж це зображується в енергоаудиті.

 

Чому саме ми?

ТОВ «РЕСКО» вже давно співпрацює з грантодавцями та чітко розуміє їхні вимоги. Ми з радістю допоможемо Вам із розробкою ТЕО для залучення інвестицій в енергоефективність Вашого міста.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

bottom of page