top of page

Разом з нашими клієнтами 

ми досягаємо поставлених цілей на шляху до енергоефективності!

Нами розроблено 8 технічних проектів енергоефективних заходів, що допомогли значно знизити споживання енергоресурсів та викидів СО2.

Сфера енергоефективності зараз потужно розвивається: з’являються нові матеріали, більш сучасне обладнання та інноваційні технології. Встежити за цими змінами іноді буває дуже складно як пересічному громадянину, так і керівнику великого підприємства. 

Що ж стосується нас, то ми живемо цією справою, намагаємось бути в курсі усіх інновації, та шукаємо завжди цікавинки, аби вразити та догодити нашим клієнтам та друзям. Досвід нашої команди дає можливість запропонувати таку послугу як Технічний супровід.

 

Що таке технічний супровід?

Ми допоможемо вам не тільки визначитися з переліком енергоефективних заходів, необхідним обладнанням, його вартістю та технічними характеристиками, а й розробити проектно-кошторисну документацію, підготувати документи для проходження усіх бюрократичних процедур, знайти кваліфікованих підрядників та вести технічний нагляд за виконанням робіт.

 

Як це відбувається?

Звичайно ж, ми не можемо це все робити власноруч: ми не утеплюємо будівлі, не виготовляємо котли або сонячні панелі. Наша команда – це мозковий центр, ми вміємо організувати увесь процес з найменшими витратами для Вас, ми знаємо моменти, які є критичними у реалізації енергоефективних проектів, та з усією відповідальністю відносимось до своєї роботи.

 

Для чого потрібен технічний супровід?

Авжеж, Ви можете самостійно впоратись з усіма випробуваннями, які готують для Вас утеплення будівлі, встановлення енергоефективного обладнання та навіть використання відновлюваних джерел енергії. Необхідно лише запастись терпінням, доступом до інтернету, заручитись допомогою досвідчених друзів та колег, і, шляхом проб і помилок, все може вийти вдало. Але чи завжди ми можемо дозволити собі помилки, адже кожна помилка – це даремно витрачені ресурси?! Ми пропонуємо довірити технічний супровід Вашого проекту нам! Кваліфікація нашої команди виступає гарантом якісної реалізації проекту та значно зменшує Ваші турботи. Замість спілкування з тисячею і одним підрядником Ви співпрацюватимете з ТОВ «РЕСКО»!

 

Чому саме ми?

Наша команда має десятирічний досвід роботи у сфері енергоефективності. За цей час навколо нас організувалось неформальне об’єднання – Енергокластер. Ми об’єднали неурядові організації, вищі навчальні заклади, бізнес спілки, будівельні організації, виробників енергоефективного обладнання і комплектуючих в потужний механізм, який дозволить якнайкраще виконати Ваш проект. Усіх наших партнерів ми обираємо на основі чотирьох важливих критеріїв: компетентність, кваліфікація, надійність і ,найважливіше, порядність. Саме тому ви можете не сумніватися у якості наших послуг.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

bottom of page