top of page
Наші енергоаудити не лежать у "дальньому ящику"клієнта, вони втілюються в енергоефективні проекти!
Ми виконали більше 100 енергетичних обстежень адміністративних, житлових та промислових  будівель та розробили енергоаудити з детальними рекомендаціями для впровадження енергоефективних заходів. 

У наш час стало модно мірятися сумами в квитанціях за енергоносії і дуже часто захмарні суми сигналізують про нераціональні витрати енергії. Енергоаудит - це перший крок на шляху ефективного та раціонального використання енергоресурсів!

 

Що ж таке енергоаудит?

Напевно багатьом знайома така професія як аудитор - це особа, що перевіряє стан фінансово-господарської діяльності організацій, підприємств та установ, тобто вона перевіряє як і куди витрачаються кошти. З енергоаудитом ситуація майже така ж – спеціалісти перевірять як і куди витрачається енергія у будівлі. 

Звіт з енергоаудиту - це офіційний документ, в якому зазначаються результати енергетичного обстеження будівлі та рекомендації для впровадження економічно обґрунтованих заходів по зниженню витрат на енергоспоживання.

 

Як це все відбувається?

Для початку ми, наче лікарі, зберемо анамнез будівлі: запитаємо Вас про загальні параметри і характеристики будівлі та споживання енергоресурсів за останні роки. Потім ми приїдемо до Вас та особисто проведемо обстеження, тепловізійну зйомку і діагностику будівлі. Найважливіше завдання, що стоїть перед нашими фахівцями - це виявлення проблем і чинників, які сприяють нераціональним витратам енергоресурсів. Наші енергоаудитори проаналізують технічний стан будівлі та призначать лікування. Дотримуючись цих рекомендацій, Ви позбудетесь протягів, цвілі, холодних батарей та захмарних сум у квитанціях. Найголовніше – після впровадження енергоефективних заходів Ви будете дбайливіше ставитись до ресурсів, що дає нам планета, аби зберегти її для своїх нащадків.

 

Для чого потрібен енергоаудит?

Детальне енергетичне обстеження будівлі необхідне аби не лікувати навмання видимі симптоми, а дізнатися істину причину проблеми, раціональні та обґрунтовані шляхи її вирішення. Можна витратити купу грошей, часу та сил, щоб встановити новий котел або вікна, утеплити дах або стіни, але без системного аналізу та кваліфікованого підходу може виявитись, що бажаного результату так і не досягнуто. Тому дуже важливо перед впровадженням енергоефективних заходів чітко розуміти діагноз.

Ми не пропонуємо вам лікувати симптоми - ми рекомендуємо усунути причину!

Чому саме ми?

У сфері енергоефективності ми працюємо вже більше 10 років. Ще на початку своєї історії, у 2008 році, ми стали українським партнером Норвезької Програми «Енергоефективність та екологічні покращення в житлово-комунальному секторі України». За 7 роки плідної співпраці із норвезькими колегами ми навчились не тільки проводити енергоаудит за їх стандартами, а й звертати увагу на, здавалось би, дрібниці, які можуть значно покращити роботу усієї системи, завжди прагнути досконалості, постійно навчатися та не зупинятися на досягнутому. Ми завжди індивідуально підходимо до роботи, намагаємось зрозуміти і врахувати усі побажання замовника.

Ми проти розробки енергоаудиту заради самого документу, тому, якщо Ви не плануєте впроваджувати енергоефективні заходи та не готові до зміни у своїй щоденній поведінці на більш ощадну, – краще збережіть те дерево, з якого виготовили папір для друку енергоаудиту Вашої будівлі.

Але, якщо Ви справді готові до змін, ми залюбки допоможемо! Повірте, вже після першого кроку дорогою енергоефективності Ви відчуєте, що змінюєте світ на краще, дбаєте про природу та майбутнє покоління нашої планети, і тоді вас вже не зупинити.

Професійне відношення нашої команди до своїх обов’язків та великий досвід роботи в сфері енергозбереження – гарантія якісного виконання енергетичного обстеження. Ми цінуємо час, якість та Вашу довіру! Працюючи з ТОВ "РЕСКО" Ви отримаєте не лише кваліфіковану допомогу, а й вірних партнерів та друзів!

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

bottom of page