top of page

Ми розкажемо вам про кращі передові практики, зміни у законодавстві та цікаві історії у сфері енергоефективності. З нами ви завжди будете в курсі останніх подій!

У Львові простоює завод для переробки ртутних ламп, побудований на кошти ЄС

 11 січня 2018 

У листопаді 2016 року урочисто запустили в роботу перший в Україні завод із переробки люмінесцентних ламп ДП “Боднарівка”, що на Львівщині. На відкриття сучасного заводу європейського зразка, вартістю близько півмільона євро, приїздив особисто міністр екології Остап Семерак. Втім, райдужні перспективи розвіялися. Завод сьогодні простоює. Про це в коментарі УНН повідомила директор ДП “Боднарівка” Ольга Лавна.

Україна у співпраці з IRENA залучатиме досвід та інвестиції провідних країн світу у вітчизняну відновлювану енергетику

 22 січня 2018 

На цьому наголосили Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, народний депутат України, в.о. Голови Комітету ВРУ з питань ПЕК Олександр Домбровський та Голова правління Української вітроенергетичної асоціації Андрій Конеченков під час спільної прес-конференції, присвяченої приєднанню України до Статуту Міжнародного агентства з відновлюваних 

ЧИТАТИ ДАЛІ...
Експерти закликають ухвалити проект Закону  “ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ”

 20 березня 2018 

Група Охорона довкілля Коаліції громадських організацій Реанімаційний пакет реформ закликає народних депутатів врешті розглянути і ухвалити Проект закону № 6106 “Про стратегічну екологічну оцінку” (далі – СЕО).

Законопроект запроваджує процедуру оцінки впливу на довкілля документів державного планування, а саме встановлює чіткі та прозорі процедури екологічної оцінки при ухваленні стратегій...

ЧИТАТИ ДАЛІ...
bottom of page